Матеріально – технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти розташований у пристосованому приміщенні, загальною площею 300,6 кв.м. Проектна потужність закладу   складає 38 місць. В  закладі функціонує 3   групи. Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем .

Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

В ЗДО є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

Облаштовано  місце для роботи практичного психолога та музичного керівника..Оскільки окремого приміщення для занять з фізкультури в ЗДО не передбачено, спортивні свята та розваги відбуваються у музичній залі. Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані та власноруч виготовлені різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий.

 Харчоблок  забезпечений  необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, електробойлером, холодильниками, морозилкою, електром’ясорубкою-2шт, газовою плитою-2 шт.

Педагоги мають можливість користуватися   підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi та комп’ютером.

Вас вітає офіційний сайт ЗДО с. Чишки

off canvas menu