Засідання  педагогічної ради
 
29.02.2024 р в ЗДО відбулося чергове засідання педагогічної ради "Оптимізація освітнього процесу в умовах воєнного стану"
Педагоги обговорили :
питання дотримання правил безпеки під час освітнього процесу  та психологічну підтримку його учасників ;
організація діяльності дітей під час перебування в укритті .

09.12.2023 року проведено засідання експертної комісії закладу .


На засіданні розгянуто питання : про проведення ЕК закладу експертизи цінності документів ,створених у діловодстві ЗДО с.Чишки у 2023 році ,схвалення описів документів тривалого зберігання ,з особового складу та тимчасового зберігання ,про схвалення,подання на затвердження Інструкції з діловодства закладу .
Засідання  педагогічної ради

Відповідно до річного плану роботи ЗДО с.Чишки на 2023-2024 н.р. 29.11.2023р  було проведено педагогічну раду на тему : "Екологічна свідомість дошкільників "
25.10.2023 у ЗДО с.Чишки  відбувся
Інтерактивний семінар-практикум "Природно-екологічна освіта дошкільників :сучасні підходи",на якому педагоги поглибили свої теоретичні знання та практичні навички з організації освітнього процесу з дошкільниками з освітнього напряму "Дитина в природному довкіллі"
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНЯТ!
З 1 жовтня поточного року розпочинається реєстрація дітей у чергу до ЗДО с.Чишки на 2024н.р. за посиланням https://sadok.loda.gov.ua/
Електронна черга діє лише впродовж одного року. Для зарахування дітей у дитячий садок з 01 вересня 2024року заявку слід подавати в терміни з 01 жовтня 2023 року до 31 травня 2024 року.
Перш ніж розпочати знайомство з середовищем е-Садок, радимо на сайті увійти в розділ «Про проєкт» та детально ознайомитись з Положенням про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області.
За додатковою інформацією щодо роботи електронного сервісу е-Садок ви можете звернутися до адміністрації закладу?
 
ПЕДАГОГІЧНА ГОДИНА

27.09.2023 у ЗДО с.Чишки проведено педагогічну годину "Запроваджуємо нове положення про атестацію"
Засідання  педагогічної ради

30.08.2023 у ЗДО с.Чишки відбулося засідання  чергове засідання педагогічної ради на тему :"Про основні завдання розвитку ЗДО с.Чишки та завдання педагогічного колективу щодо їх реалізації в умовах воєнного стану "

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ВИХОВАНЦІВ

Запрошуємо до спілкування з приводу зарахування дітей до закладу дошкільної освіти на 2023-2024 навчальний рік

Чекаємо на Вас за адресою:
с.Чишки,вул.Данила Галицького 62а.

При собі мати:

  • Копію свідоцтва про народження дитини
    Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
  • Документи про надання пільг на оплату харчування дитини у закладі (за наявності)
  • Копію форми №063/о "Карта профілактичних щеплень", завірену

Вас вітає офіційний сайт ЗДО с. Чишки

off canvas menu